Bieg rozpocznie się za:
0
dni
0
h
0
m
0
s
Najczęściej Zadawane Pytania

Masz jakieś pytanie?

Jak mierzony jest czas biegu?
expand_more
Więcej informacji na ten temat ogłosimy już wkrótce!
Do kiedy trwają zapisy?
expand_more
Zapisy rozpoczynają się 8 lutego 2023r. i zakończą się 12 maja 2023r. Przewidujemy jednak ograniczoną ilość pakietów możliwych do zakupu w dniu wydarzenia.
Gdzie będę mógł się przebrać?
expand_more
Szatnie dla uczestników będą umieszczone w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. O tym jak do nich dotrzeć będą informować organizatorzy w dniu wydarzenia.
Ile kosztuje pakiet startowy?
expand_more
Przewidujemy 3 pule. Pierwsza pula, która rozpoczęła się 8 lutego, obejmuje 100 pakietów na bieg 5 km oraz 150 pakietów na bieg 10 km - 39 zł. Dodatkowo przy każdej puli możliwy jest zakup okolicznościowej koszulki biegowej w dodatkowej cenie 22 zł. Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage oraz wydarzenia, gdzie na bieżąco będziemy informować o kolejnych pulach biletów! Cena pakietu startowego dla dzieci wynosi 30 zł w ciągu całego trwania zapisów na Bieg SGH.
Co wchodzi w skład pakietu startowego?
expand_more
W skład każdego pakietu startowego wchodzi: bezzwrotny chip do pomiaru czasu, numer startowy, medal oraz materiały przekazane przez sponsorów wydarzenia. W Biegu na 5 oraz 10 km dodatkowo możliwy jest zakup okolicznościowej koszulki sportowej w cenie 22 zł. Uczestnik powinien zaopatrzyć się w własny strój do rozgrzewki, własne buty i wszelkie akcesoria biegacza.
Gdzie i kiedy odebrać pakiet startowy?
expand_more
Już wkrótce to ogłosimy
Czy istnieje możliwość odbioru pakietu po wydarzeniu, jeżeli nie uda się wziąć udziału w Biegu SGH?
expand_more
Uczestnikowi nieobecnemu na wydarzeniu przysługuje prawo do odebrania zakupionego Pakietu Startowego, najpóźniej do 10 dni po zawodach, po uprzednim kontakcie z Organizatorem.
W jaki sposób można opłacić pakiet startowy?
expand_more
.
Do kiedy możliwy jest zakup pakietu startowego z gwarancją wybranego rozmiaru koszulki?
expand_more
Zakup pakietu z gwarancją wybranego rozmiaru koszulki jest możliwy do 12 maja. Po tym terminie organizator nie gwarantuje pakietu z wybranym rozmiarem koszulki.
Co muszę mieć ze sobą, aby odebrać pakiet startowy?
expand_more
Do odbioru pakietu startowego konieczne będą: Dokument tożsamości ze zdjęciem Legitymacja studencka w przypadku startu w kategorii Student oraz Puchar Uczelni W przypadku uczestników niepełnoletnich – podpisane przez opiekunów prawnych oświadczenie wraz z kopią dokumentu osoby podpisującej oświadczenie W przypadku odbioru pakietu za innego uczestnika podpisane przez uczestnika oświadczenie oświadczenie wraz z kopią dokumentu uczestnika (dokumenty do wydruku znajduje się w zakładce DOKUMENTY)
Czy trasy będą posiadały atest?
expand_more
Trasy na 5 i 10 km będą atestowane, a oficjalne zezwolenie będzie dostępne w biurze zawodów. Trasa Biegu dla Dzieci i Młodzieży nie będzie atestowana.
Punkt z wodą na trasie biegu
expand_more
Organizator zapewnia przygotowanie punktu z wodą dla wszystkich Uczestników w połowie i na końcu biegu na 10 km.